TR - EN

ROY PLASTİK

1983 senesinden bu yana sektörde emin adımlarla ilerleyen Ergüneş Group 1996 yılında plastik ve metal sektörüne yenilikçi adımlarla giriş yaparak, Pota Metal ve Plastik Limited Şirketini kurmuştur.

Şirket, bünyesinde bulundurduğu plastik tesislerinde plastik bağlantı ürünleri, dekoratif ayaklar, plastik yatak ve baza ürünleri, poliüretan ambalaj ürünleri gibi mobilya, yatak, baza ve diğer sektörlere ürünler üreterek, sektörün ileri gelen şirketlerinden olmuştur. Hızla büyüyen şirket, 2016 yılında bünyesine yeni yatırımcıları ekleyerek kapasitesini %100 arttırmıştır. Yatırımcıları ile yeni kimlik kazanan şirket, büyüyen hacmine yakışır şekilde AR-GE çalışmalarına yoğunluk vermiş; yeni bir kurumsal kimlik alarak, 2020 yılından bu yana Roy Plastik adıyla faaliyetine devam etmektedir. Hali hazırda enjeksiyon alanında her türlü üretimi yapan Roy Plastik yüksek ivme kazanarak büyümektedir.

Tüm tescil ve marka haklarını elinde bulunduran ROY PLASTİK ERGÜNEŞ GROUP bünyesinde bulunan her şirket gibi inovatif fikirleri, geleneksel yönetim anlayışı ile sektörün lider üreticilerinden biri olmaya devam etmektedir

www.royplastik.com
Sosyal Medya Hesapları